ستاد عمره وعتبات دانشگاه فردوسی مشهد
قالب وبلاگ

آمار بازدید از وب سایت ستاد عمره و عتبات دانشگاه فردوسی مشهد  از مرز 5000 بازدید گذشت .

این سایت به منظور اطلاع رسانی و ارتباط سریع وبی واسطه  با عمره گزاران ،  با آغاز عملیات ثبت نام عمره دانشگاهیان در تاریخ 13 دی ماه در سایت بلاگفا راه اندازی شد . سایت ستاد عمره وعتبات دانشگاه فردوسی مشهد  با ارائه محتوای بروز و توجه به  پاسخ گویی به سوالات وابهامات مخاطبان ، به صورت روزانه  بیش از 150 بازدید داشته است .

خوشبختانه  با توجه به به روز بودن اطلاعات سایت و پاسخ گویی به کامنت های بازدید کنندگان استقبال قابل توجهی از این پایگاه اطلاع رسانی به عمل آمد و طی 2 ماه با بیش از 100 پست ، آمار بازید سایت از مرز 5000  گذشت

لازم به ذکر است به منظور توسعه این سایت وارائه خدمات مطلوب تر به عمره گزاران دانشگاه فردوسی در سال های آتی یک دامنه اختصاصی به ادرس www.ziyaratfum.ir  خریداری گردید و در حال حاضر دسترسی به سایت هم از طریق پایگاه بلاگفا و هم آدرس جدید امکان پذیر می باشد.

منتظر نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده عزیزان هستیم

[ دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 14:41 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]

بدین وسیله به اطلاع  می رساند عمره گزاران محترم دانشگاه فردوسی که تا کنون گذرنامه ها را به ستاد عمره تحویل نداده اند و یا در انتظار صدور گذرنامه هستند می بایست  در اسرع وقت گذرنامه خود را به شورای استانی عمره به ادرس :

سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی - طبقه اول - اتاق 209

تحویل دهند.

[ دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 8:39 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]


کاروان بندی عملیاتی زمان بر است که امکان دارد بعضی از زائرین اصلی و ذخیره ای که قرار است در کاروان قرار بگیرند، هنوز کاروانشان مشخص نشده باشد. بدیهی است بعد از انجام کاروان بندی و اعلام اتمام عملیات آن، زائرین ذخیره ای که هنوز در کاروان قرار نگرفته اند همچنان تا پایان عملیات اعزام منتظر باشند.

[ دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 8:27 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]


تمامی دانشجویان جهت اطلاع از کاروان بندی خود و همچنین ارتباط با مدیر کاروان می بایست از لینک مشاهده اطلاعات و ارتباط با مدیر کاروان وارد شوند که این لینک در قسمت لینک های سایت لبیک قرار داده شده است.
بدیهی است چنانچه زائرین از هر کدام از سامانه های دیگر همچون عمره و نهایی کردن ثبت نام وارد شوند، نمی توانند اطلاعات کاروان خود را ببینند.بر این اساس جهت مشاهده اطلاعات کاروان می توانید فقط از لینک مشاهده اطلاعات کاروان استفاده کنید.


لینک مشاهده اطلاعات کاروان ها و ارتباط با مدیر کاروان

[ دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 8:25 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]


به گزارش لبیک، دور دوم کلاس های آموزش مجازی از 13 اسفندماه در سامانه آموزش مجازی زائر به آدرس zaer.hajj.ir برگزار می گردد.
متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مذکور و عضویت در آن از کلاسهای آنلاین و بسته های آموزشی بهره مند شوند.
برنامه کلاسها به این ترتیب است:
احکام عمومی13/12/91 از ساعت 19:00 الی 20:30 توسط حجت الاسلام والمسلمین هوشیاری
احکام بانوان 14/12/91 از ساعت 19:00 الی 20:30
گفتنی است برگزاری کلاسهای مجازی از 13 اسفندماه آغاز و برنامه های بعدی آن متعاقبا از سایت لبیک اعلام می شود.

[ یکشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 9:42 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]


 از دانشجویان محترم خواهشمندیم مطالب را به دقت مطالعه  نمایند.

1- اطلاعات مربوط به تاریخ اعزام و مشخصات مدیر ، معاون و روحانی کاروان در قسمت ((مشاهده اطلاعات کاروان )) در صفحه اصلی سایت www.labbayk.com   درج شده است ، لطفا هر روز به این قسمت مراجعه نمایید تا در جریان آخرین اخبار مربوط به سفر قرار بگیرید و سوالات خود را از مدیر کاروان

بپرسید.

 2- اطلاعات مربوط به دریافت ارز، واکسیناسیون ، وسائل مورد نیاز درسفر ، پرداخت وجه عوارض خروج از کشور  و موارد دیگر مربوط به سفر را مدیر کاروان در جلسات به اطلاع شما خواهند رساند.

 3- زائرین محترم  ضمن تماس با روحانی  کاروان پرسش های  مربوط به احکام شرعی را  سوال نمایند.

 4- کاروان 7 فروردین به طور کامل تکمیل و مدارک جهت صدور ویزا به سازمان حج و زیارت ارسال شده است. و امکان حضور در این کاروان وجود ندارد.

 5- سامانه پیام کوتاه 30007650008040 پاسخگوی سوالات شما  می باشد.

[ شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 12:10 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]

از دانشجویان محترم و زائرین گرامی خواهشمندیم به مطالب دقت فرمایند.

 

1- امکان کاروان بندی دانشجویانی که حسابشان را کامل نکرده اند و مدارکشان را به طور کامل تحویل

 نداده اند وجود ندارد.

 2- دانشجویانی که گذرنامه را از طریق پست دریافت می نمایند فورا به شورای استانی عمره دانشجویی

 خراسان رضوی به آدرس مشهد- دانشگاه فردوسی -سازمان مرکزی- طبقه اول - اتاق 209 تحویل دهند.

 3- پس از مشخص شدن کاروان ، هزینه سفر توسط سازمان حج و زیارت از حساب زائر برداشته می شود.

 4- دانشجویانی که قصد انصراف دارند می بایست مراتب را فورا به مدیر کاروان اطلاع دهند و تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری نمایند .

 5- پس از کاروان بندی و برداشت وجه سفر از حساب زائر ، در صورتیکه انصراف دهید مبلغی جریمه خواهید شد و به دلیل عدم امکان جایگزینی دانشجوی دیگری به جای شما ، توفیق تشرف از یک نفر دیگر نیز سلب می شود. لذا توصیه می شود اگر قصد انصراف دارید حتما مراتب را به مدیر کاروان  فورا اطلاع دهید و بلافاصله به ستاد عمره دانشجویی خراسان رضوی مراجعه نمایید.

 6- مجددا تاکید می شود هر روز به این قسمت سایت و قسمت ارتباط با مدیر کاروان مراجعه نمایید تا درجریان آخرین اطلاعات مربوط به سفر قرار بگیرید.

 7 سامانه پیام کوتاه 30007650008040 پاسخگوی شماست.

[ شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 12:9 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]

به گزارش لبیک، متقاضیان دریافت وام عمره دانشجویی از ساعت 14:00 امروز 8 اسفندماه لغایت 12 اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به لینک تقاضای وام در سایت لبیک درخواست خود را در این زمینه اعلام کنند.
از میان کسانی که برای وام ثبت نام می کنند، تنها به 2250 نفر از زائرین اصلی و ذخیره وام داده خواهد شد که این افراد توسط قرعه کشی مشخص می شوند.
شایان ذکر است به زائرینی که در قرعه کشی پذیرفته شوند، مبلغ 1 میلیون تومان وام قرض الحسنه اعطا خواهد شد.
دستورالعمل دریافت وام متعاقبا از سایت لبیک اعلام خواهد شد.


برای ورود به سامانه تقاضای وام اینجا کلیک کنید

[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 12:23 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]

ازدانشجویان محترم خواهشمندیم با دقت این مطالب را مطالعه نمایند.

 

1- تا کنون تمامی دانشجویانی اصلی که  مدارکشان را به طور کامل و همچنین گذرنامه را تحویل داده اند و حسابشان نیز کامل است ، کاروان بندی شده اند.

 2- دانشجویانی که کاروان بندی شده اند می توانند از قسمت کاروان بندی در سایت لبیک ، از زمان اعزام و اطلاعات مدیر ، معاون و روحانی کاروان مطلع شوند.

 3- کاروان بندی دانشجویان ذخیره بعد از 20 اسفند اعلام خواهد شد.

4- کاروان بندی در صورتی انجام می شود که مدارک اعم از گذرنامه ، عکس ، اشتغال به تحصیل ،وسایر مدارک کامل تحویل داده باشد همچنین حساب بانکی تا000/300/2 تومان تکمیل باشد.

5- اطلاعات مربوط به سفر را از مدیر کاروان  سوال نمایید.

 6- اگر قصد انصراف از سفر را دارید فورا مراتب را به مدیر کاروان اطلاع دهید.

 

[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 7:44 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]

به گزارش لبیک، بیژن لطفی مدیر روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:با هماهنگی های صورت گرفته بین ستاد عمره و بانک ملت مقرر شد به تعداد محدودی از دانشجویان اعزامی به عمره در سال 92 وام تعلق گیرد.
وی افزود:با توجه به افزایش قیمت عمره با پیگیری های مستمر ستاد، مقرر شد به 2250 نفر از دانشجویان اصلی و ذخیره به میزان یک میلیون تومان وام عمره تعلق بگیرد.
لطفی گفت:زائرین اصلی و ذخیره که افتتاح حساب را انجام داده اند، می توانند از 8 اسفندماه با مراجعه به لینک تقاضای وام در سایت لبیک در فهرست متقاضیان وام عمره قرار بگیرند.
وی ادامه داد: بدیهی است از میان کسانی که برای وام ثبت نام می کنند، تنها به 2250 نفر از زائرین وام داده خواهد شد که این افراد توسط قرعه کشی مشخص می شوند.همچنین تنها به یکی از زوجین وام تعلق خواهد گرفت.
لطفی با توجه به محدودیت تعداد وام تاکید کرد:از زائرین محترم خواستاریم با توجه به محدودیت تعداد وام، اگر نیازی به این وام ندارند، اجازه دهند تا زائرین دیگری که به هر دلیل توان پرداخت مبلغ مذکور را ندارند از این وام استفاده کنند.
شایان ذکر است دستور العمل اعطای وام متعاقبا اعلام می شود.

[ سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 7:20 ] [ ناصر برفرازی ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این سایت متعلق به دبیر ستاد عمره و عتبات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد می باشد و و در راستای وظایف محوله واهداف ستاد ، در هر دوره عملیات عمره وعتبات دانشگاهیان اطلاعات واخبار مهم وضروری را در اسرع وقت در اختیار زائرین دانشجو قرار دهد .
دبیر ستاد افتخار دارد از طریق این سایت یا شماره تماس های اعلام شده پاسخگوی سوالات معتمرین گرامی باشد.

دبیر ستاد : ناصر برفرازی

آدرس ستاد عمره :
میدان آزادی - پردیس دانشگاه فردوسی مشهد - ساختمان مدیریت فرهنگی و وفوق برنامه -جنب خوابگاه فجر - اتاق 23

ساعت مراجعات حضوری
11 الی 13:30

پنجشنبه دانشگاه تعطیل است

تلفن های تماس :

0511-8806450 ( ساعت 7 تا 10 و 14 تا 14:30 )
0511-8806456 ( از ساعت 11 تا 14 )
امکانات وب

Powered by WebGozar

استخاره با قرآن
استخاره با قرآن

 خرید شارژ ایرانسل و همراه اول و تالیا
شارژ آنلاین

تحلیل آمار سایت و وبلاگ ذکر روزهای هفته آیه قرآن تصادفی
ساعت فلش مذهبی